21 Ekim 2014 Salı

YILDIZ TOZU .... KITAP DUNYAMMMMM


ARKADYA YAYINLARININ KITAPLARININ UZUN ZAMANDIR MUPTELASI OLMUS DURUMDAYIM ;-)

KITAPLARININ KAPAKLARI O PUSKULLU AYRACLARI INSANI KENDINE CEKIYOR GERCEKTEN ... VE BUGUNE KADAR ALDIGIM KITAPLARININ HICBIRINDENDE PISMAN OLMADIM .

YILDIZ TOZU SON ALDIGIM KITAP VE YINE HAYRANLIKLA OKUYORUM KONUSU BUGUNE KADAR OKUDUGUM HICBIR KITABA BENZEMIYOR TEK KELIME ILE MUKEMMEL BIR KITAP TUM ARKADYA KITAPLARI GIBI HERKESE TAVSIYE EDIYORUM KESINLIKLE

YILDIZ TOZU :

Bir aşk, kaç hayat eder?

Başarılı cerrah MatthewBeaulieu'nun bildiği tek hayat, çocukluğundan beri âşık olduğu kadın, yani Elle'dir. Ne var ki böyle büyük bir aşk için bile her şey tozpembe değildir. Elle ve Matt ne kadar isteseler de bir türlü evlat sahibi olamıyordur. Çünkü Elle'in hiçbir hamileliği sağlıklı bir şekilde sonlanmaz.

Ancak kaderin kötü sürprizleri bununla da sınırlı kalmayacaktır. Matt'in tüm dünyası Elle'in kaza geçirdiği haberiyle yıkılır. Bitkisel hayata giren Elle, sağlıklıyken açıkça bu şekilde hayatta tutulmak istemediğini belirtmiştir. Fakat Matt'in biricik aşkının isteğine rağmen onu hayatta tutmak için çok önemli bir nedeni vardır: Elle bir kez daha hamiledir.

Aynı bedendeki iki ayrı hayat, aynı kalpteki iki ayrı sevgi. Artık Matt yüreğini parçalayan o sorunun cevabını vermek zorundadır. Canından çok sevdiği eşi mi? Yoksa evladı mı?

Yıldız Tozu, uzun süre hafızalarınızdan silinmeyecek bir başyapıt. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder